Mine Aytaç Aile, Yaşam ve Kariyer Koçu

Doğu Akdeniz Üniversitesi Ekonomi Bölümünden mezun oldu. Öğrenimine Amerika’daki Northeastern Üniversitesi, Marketing Management konusunda devam etti. 1998 yılında Türkiye’ye döndükten sonra Koçbank’ta Management Traniee olarak kariyer hayatına başladı. Bankacılığının yedinci yılında hayatına yeni bir yön vermek istedi. Türk sanayisinin önde gelen kuruluşlarının aktif olarak faaliyet gösterdiği İstanbul Sanayi Odasında Meslek Komiteleri bölümüne yönetici oldu. Buradaki görevi sırasında sanayicilerin güncel gelişmelerinin değerlendirdiği birçok toplantı ve organizasyonlarda aktif görevler aldı. Daha sonra her biri kendi sektöründe öncü birçok firmada iş geliştirme, halkla ilişkiler ve kurumsal iletişim alanlarında görev aldı.mine

Kişisel gelişimine verdiği önem ve bu alandaki merakı sayesinde 2004 yılında koçluk ile tanıştı. Hayatına olumlu katkılarını görünce bu konuda çeşitli eğitimler aldı, workshoplara katıldı. Eğitimlerde öğrendiklerini yakın çevresi ve çalışma arkadaşlarından başlayarak farklı seviyelerdeki kişi ve yöneticilerde uyguladı.

Her bireyi olduğu haliyle mükemmel kabul etmenin ve önyargısız yaklaşmanın özel ve iş hayatındaki ilişkilerde sıra dışı sonuçlar alındığını gördü. Livcon Research International, The International Institute Of Training, Consulting And Coaching Professionals 'dan Certified Coach sertifikasını aldı.

2010 yılında Pozitif Düşünce Merkezi’nde Aile, Yaşam ve Kariyer Koçu olarak çalışmaya başladı.

Hayatın her adımında uygulanabilen koçluk çalışmalarını kişisel yaşam kalitesini sağlayıcı önemli bir destek olarak gören Mine Aytaç, değişimin ve gelişmenin nefes gibi süregelen akışı içinde yeni eğitimler ve araştırmalar ile kendini güncel veriler ile donatmaya devam etmektedir.

İletişim :0532 748 80 40